Yeni Samsung Galaxy Tomurcukları yolda gibi görünüyor ve daha iyi pil ömrüne sahip olabilirler.

Yeni bir Samsung Galaxy Buds seti gibi görünen dosyalar FCC’ye çarptı, bu da Samsung’un kablosuz kulaklıklarının yeni bir versiyonunun yakında gelebileceğini gösteriyor ve dosyalarda pil ömrünü uzatabileceği yönde bir bilgi var.

Gerekli FCC etiketlemesinin yeni Galaxy Tomurcuklarında görünebileceği bir diyagramda, her tomurcuğun “300mA” kapasitesine sahip olabileceğini ve davanın “600mA” kapasitesine sahip olabileceğini görebilirsiniz. Bu teorik olarak anlam ifade edebilir bugün piyasadaki Galaxy Tomurcukları üzerindeki her tomurcuk için pil ömrünü üç katına çıkarmak ve kasa için pil ömründe hafif bir iyileşme.

ine de, bu sayılara güvenmemeniz gerekir, çünkü orijinal Galaxy Tomurcukları için, FCC dosyalarındaki pil değerleri perakende üründe olanlardan daha yüksekti.

Mevcut Galaxy Buds’ın diğer kablosuz kulaklıklara kıyasla zaten iyi bir pil ömrüne sahip olduğunu belirtmek gerekir. Örneğin, temel AirPod’lar tek bir şarjla yaklaşık beş saat alırken, Galaxy Tomurcukları tomurcuklar için altı saatte ve dava için yedi saat rezerv olarak ilan edildi. İncelemesinde eski arge çalışanı Vlad Savov, gerçek dünya kullanımının Samsung’un tahminlerine uygun olduğunu buldu.

FCC dosyalarının başka resmi yok, bu yüzden tomurcukların veya kasanın nasıl görünebileceğini bilmiyoruz ve ne kadar tutabileceklerini bilmiyoruz. Dosyalamalar ayrıca , yeni Galaxy Tomurcuklarının ne zaman çıkabileceği hakkında çok fazla ipucu vermiyor , çünkü dosyalar pazara girmeden haftalar veya aylar önce sık sık ortaya çıkıyor.

Bununla birlikte, Samsung’un Galaxy S11’i ve dikey olarak katlanan yeni bir Galaxy Fold’u Şubat ayında piyasaya sürmeyi planladığı bildirildi , bu nedenle Samsung yeni Şubat ayında da yeni Galaxy Tomurcuklarını piyasaya sürecek.

Dosyalarla ilgili yorum yapmak için e-postayla gönderildiğinde, Samsung sözcüsü paylaşacak hiçbir şeyleri olmadığını söyledi.

Yazar: HadiOkuyalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir