Yeni iPhone 11 birlikte inceleyelim…

Yeni bir çift kamera sistemi, gördüğünüz ve sevdiğiniz şeylerden daha fazlasını yakalar. Akıllı telefondaki ve tüm gün pil ömründeki en hızlı çip, daha fazlasını yapmanıza ve daha az şarj etmenize izin verir. Ve bir akıllı telefondaki en kaliteli video, bu yüzden anılarınız her zamankinden daha iyi görünüyor.

Just the right amount
of everything.

Kötü bir fotoğraf çekmek çok daha zor.
Tamamen yeni çift kamera sistemi. Ultra geniş geniş fotoğraflarınızı çekin. Yeniden tasarlanmış bir arayüz, çerçevenin dışında neler olduğunu göstermek için yeni Ultra geniş kamerayı kullanır ve yakalamanızı sağlar. Ateş ve fotoğrafları yapmak gibi kolayca videoları düzenlemek. Bu dünyanın en popüler kamera, şimdi yepyeni bir bakış açısı ile.

Bir akıllı telefondaki en yüksek kaliteli videoyu çekin ve düzenleyin. iPhone 11, tüm kameralarında 60 fps’de güzel keskin 4K video çekiyor. Ultra geniş kamera dört kat daha fazla sahne yakalar, bu yüzden köpeğiniz bir frizbi yakalamak gibi aksiyon çekimleri için mükemmeldir. Bir performans kaydediyorsanız-örneğin, çocuğunuzun piyano resitali-yakınlaştırdığınızda, ses de yakınlaştırır. Ve şimdi fotoğrafları yaptığınız gibi videoları kolayca düzenleyebilirsiniz.

Gece Modu tanıtımı. Düşük ışıkta çekim yapmak karanlıkta bir atış olmak zorunda değildir. Gece Modu, hiç görmediğiniz gibi düşük ışıklı fotoğraflar için otomatik olarak açılan yeni bir özelliktir. Flaşa gerek yok, renkler daha doğal ve fotoğraflar daha parlak.

IOS 13’teki yüksek tuşlu ışık Mono efekti, portrelerinizi güzel, stüdyo tarzı monokromlara dönüştürür. Ve portre aydınlatma kontrolü, konularınızdaki ışığın yoğunluğunu değiştirerek istediğiniz görünümü oluşturmanıza olanak tanır.

Yazar: HadiOkuyalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir