X019’da Duyurduğumuz her şey gelin birlikte inceleyelim…

X019, Inside Xbox’ın en büyük bölümü ile başladı ve Xbox’ın her şeyi, sahnede on Xbox Game Studios oyunları, Xbox Game Studios’tan ortaya çıkan üç yeni oyun ve dört tane daha dahil olmak üzere inanılmaz bir haber listesiyle kutladı. dünya çapında geliştiricilerin dünya prömiyeri başlıkları.

Inside Xbox, Xbox Game Pass (Xbox Game Pass ile bir gün gelecek olan ID@Xbox programında geliştiricilerin 21 başlıklarıyla) ve Project xcloud’un yanı sıra tatil sezonu için harika yeni Black Friday fırsatlarını ortaya çıkarmak için de büyük haberlere ev sahipliği yaptı. Gösteriden tam recap haberleri için okumaya devam edin.

Obsidyen topraklı ile hayatta kalma tarz ele almaktadır

Gösteri sırasında, Obsidian, Xbox Game Pass ile 2020 baharında piyasaya sürülen yepyeni bir Xbox oyun Önizleme başlığı olan Grounded’i tanıtan bir Fragmanı piyasaya sürdü. Stüdyo Tasarım Direktörü Josh Sawyer ve Kıdemli programcı Roby Atadero, Obsidian’ın Xbox Game Studios’un bir parçası olmadan önce Grounded’ın gelişiminin arkasındaki ilhamı paylaşmak için bize katıldı. Ayrıca, Obsidian’ın bu başlık ile hayatta kalma türüne anlatı ve RPG öğelerini nasıl enjekte ettiğine dair bir fikir aldık. Obsidyen topraklı devam eden gelişimi için toplum katılımı önemini vurgulayarak kapattı. Topraklı Xbox One’da Xbox Game Preview ve Xbox Game Pass, Microsoft Store ve Steam ile dijital olarak piyasaya sürüldü. Tüm ayrıntılar için, Bizim topraklı duyuru sonrası göz atın.

Windows 10 PC’lere ve yeni pazarlara gelen xcloud projesi

Madden NFL 20, Devil May Cry 5 ve Tekken 7 gibi Xcloud public preview projesine 25’in üzerinde değerli ortaktan 50’den fazla yeni başlığın katılacağını duyurduk. 2020’te, Project xcloud’u Windows 10 PC’lere getireceğiz ve oyun akışını diğer cihazlarda da kullanılabilir hale getirmek için geniş bir ortak grubuyla işbirliği yapıyoruz. Ayrıca, Dualshock 4 kablosuz denetleyicisi ve razer’in oyun pedleri de dahil olmak üzere daha fazla Bluetooth denetleyicisine destek veriyoruz. Ayrıca, 2020’te, Xcloud önizlemesini yeni pazarlara Genişletiyoruz, oyuncuların zaten sahip oldukları veya satın alacağı Xbox oyunlarını yayınlamalarını sağlayacak ve buluttan Xbox Game Pass’e oyun akışı ekleyeceğiz. Tüm Project xcloud duyurularımız için X019 Project xcloud yayınımıza bir göz atın.

Nadir bir sonraki yeni IP Everwild duyurdu

Yönetici yapımcı Louise O’Connor, Inside Xbox’ta göründü ve bir sonraki yeni IP olan Everwild’e bir bakış attı. Ekip özel bir şey yaratma konusunda tutkulu ve bu ilk ortaya çıkarma, nadir bulunan ekibin hayata geçirdiği büyülü, doğal dünyanın sadece bir tadı. Daha sonraki bir tarihte paylaşmak için daha fazla olacak, şimdi tekrar römork izlemek için, üzerinde kafa www.xbox.com/games/everwild ya da Everwild ilanımıza bir göz atın.

Yazar: HadiOkuyalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir