Vücut geliştirmek isteyenler için Protein tozu tavsiyeleri…

Vücut geliştirmek isteyenler için sizlere kendi kullandığımız ve verim aldığımız bir kaç tane Protein tozundan bahsetmek istiyoruz.

1 –Weider Premium Whey Protein

Bunlardan bir tanesi Weider Premium Whey Protein Tozu 2300 Gr özelikle su veya süt ile karıştırılarak içilebilir. Sabah kahvaltıları için yumurta, süt ve fıstık ezmesi ile karıştırarak pankek yaparak bol proteinli kahvaltının tadını çıkarabilirsiniz.

2- Hardline Proganier

Bir diğer protein tozu’da Hardline progainer tozunuda süt ve su ile karıştırabilirsiniz. Ve sabah kahvaltısı için pankek yapabilirsiniz. Hardline protein tozu özlelikle ülkemizde en çok tercih edilen protein tozlarından biridir.

3- Scıtec Nutrıtıon

Bir başka Protein tozuda Scitec Whey Isolate 2000 Gr. Çikolata ve çilek aromaları bulunmaktadır. Protein tozunu yulaf ile karıştırarak kullanabilirsiniz.

4- Multipower %100 Whey Isolate Protein 2000 Gr

Bir diğer Protein tozu’da Multipower %100 whey protein bu ürünüde aynı şekilde kullanabilirisniz süt ve su ile karıştırılabilir. Sabah kahvaltısı için pankek yapabilirisiniz. Multipower protein tozunun olumsuz yanı ürünün yalnızca çilek aromalısının bulunmasıdır.

5- Olimp Pure Whey Protein Isolate 2200 Gr

Mutlipower’ın Isolate protein tozundan devam ededlim. Bu protein tozunuda aynı şekilde su ve süt ile karıştırarak tüketebilirsiniz. Mutlipower %100 whey ısolate prtein tozunun sadece çikolata ve çilek aromaları bulunmaktadır.

6-Hardline Hipro IsoWhey 1800 Gr

Bir başka Hardlıne Hıpro Isowhey protein tozunuda su ve süt karıştırarak kullanabilirsiniz. Bu protein tozu aromalı ve aromasız olarak ikiye gruba ayrılmaktaıdr.

Yazar: HadiOkuyalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir