Magazin

Usta sanatçı Orhan Gencebay'dan üzücü haber!


Söylediği şarkılar ile Türk müziğinin babalarından biri olan Orhan Gencebay kendisini derinden üzen bir olayla gündeme geldi. Usta sanatçı,

Usta sanatçı Orhan Gencebay'dan üzücü haber!
26 Oktober

Türk müziğinin efsane isimlerinden olan, usta sanatçılardan Orhan Gencebay aldığı sarsıcı haberle gündeme geldi.

Türkiye'de müziğin babalarından biri olarak anılan Gencebay, oğlunun aldığı boşanma kararıyla hüzne boğuldu.

Geçtiğimiz ay oğullarından biri olan Gökhan Gencebay'ın Çırağan Sarayında Seda Han ile mutluluğuna ortak olan usta sanatçı, yine oğlunun boşanma haberiyle adeta yıkıldı. İşte büyük sanatçıyı yıkan o üzücü haberin detayları...

Orhan Gencebay'ın Oğlu Boşandı!

Geride bıraktığımız ay oğlu Gökhan Gencebay'ın Seda Han'la mutluluğuna şahit olan usta sanatçı Orhan Gencebay'ın gelinlerinin sayısı 2'ye yükselmişti.

Ancak usta ismin mutluluğu uzun sürmedi. Gencebay'ın gelinlerinin sayısı bir ayda tekrar teke düşmüş. Orhan Gencebay'ın, Azize Gencebay ile evliliğinden olan oğlu Altan Gencebay'ın eşinden boşandığı ortaya çıktı.

23 Yıllık Evlilik Tek Celsede Son Buldu

Orhan Gencebay'ın, 1998'de yine Çırağan Sarayı'nda evlendirdiği oğlu Altan Gencebay, 23 yıllık eşi Eda Gencebay'dan tek celsede boşanmış. Daha önce de birkaç kez çiftin evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığını duyulmuştu. Ancak ikili her seferinde evliliklerini kurtarmayı başarmışlardı.

Maalesef bu kez olmamış... 21 yaşında Orhan Efe adında bir oğulları olan çift, dostça yollarını ayırdıkları bilgisine ulaşıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.