Son çıkan Mercedes Arabalarını Sizin İçin İnceledik…

1-Yeni CLA Coupe

Mercedesin yeni özellikler getirdiği CLA Coupe kasası bir nevi Mercedesin bir diğer arabası C300 Coupe’ye benzemiş. Özellikle arka kasası ve iç tasarımında ilk olarak A serisinde yaptığı tasarımsal yenilikleri bunda da kullanmış. Bu iç ve dış tasarımsal yenilikler gerçekten yeni CLA Coupe kasasına çok yakışmış.

2-GLA

GLA da bazı ufak dokunuşlarla yapılan yeniliklerin dışında CLA Coupe kasasında yapıldığı gibi büyük yenilikler yapılmamış. Her ne kadar tasarımsal ve donanımsal büyük yenikler yapılmasada kullanıcılar tarafından büyük beğeni toplamış. GLA’da iç tasarımda bir eski modelinde olduğu gibi aynı tasarım tercih edilmiş.

3- Yeni C -serisi Coupe

Yeni C – serisi Coupe her zaman olduğu gibi şık tasarımıyla gözleri üzerine yine çekecektir. İster trafiğin yoğun olduğu saatte, ister uzun gece sürüşlerinde, isterse bilmediğiniz yollarda olsun, Yeni Mercedes-Benz C-Serisi sizi stresli koşullarda her zaman rahatlatır. Bunun arkasında Mercedes-Benz ile her sürüşü güvenli ve benzersiz kılan bir konsept vardır: Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş). Direksiyonun arkasında geçirdiğiniz zamanı sizin için rahatlama ve enerjinizi yeniden kazanma zamanı hale getiren bu konsept ile gideceğiniz yere güvenli ve rahat bir şekilde gidersiniz.

4-Yeni E -serisi Cabriolet

Yeni E-serisi her zaman olduğu gibi elit tasarımsıyla ve lüks seven insanların tercih edebilecekleri araba da E- serisi tabi ki .

5-Yeni G-serisi

Ve tabi ki son olarak nerdeyese herkes gözde ve sahip olmak istediği araba olan G-serisi tam anlamıyla muhteşem bir tasarıma sabhip olanan G-serisi 40 yıldan fazladır değişmeyen bir tasarıma yeni eskimeyen bir tasarım .

Yazar: HadiOkuyalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir