Son çıkan BMW arabaları’nı sizler için inceledik…

1-Yeni BMW 3 serisi

Yeni BMW 3 serisine eklenen yeni tasarımsal değişiklik ile arka kasanın tamamen değiştiğini görüyoruz . BMW 3 modelinin değişen yeni tasarımıyla BMW 5 serisine benzediğini söyleyebiliriz. BMW 3 serisinin içinde bir çok değişim var. Bunlardan ilk göze batanı dijital kadran olacak ayrıca vites topuzu da değişmiş durumda 7 serisine benzetilmiş gibi görünüyor .

2-THE 8: Yeni BMW 8 serisi grand coupe

BMW 8 serisinin yeni özelikleri bahsedelim biraz ,yeni özellikler başta kadran ve ekranda yeni gelen özellikler var ekranda BMW 5 serininde ve 7 serisinde olan uzaktan yani dokunmadan multi medya sistemini ses yükletme ve kısma yeniliği bunda kullanılacak gibi duruyor.

3-BMW 4 serisi coupe

BMW 4 serisinde de her zaman olduğu gibi şık tasarım çizgisini devam ettirmekte ve farlarda tasarımsal açıdan yeni özellikler var ve multi medya ekranını biraz daha büyüdüğünü görüyoruz onun dışında söylediğimiz gibi BMW her zaman farklıdır diğer araçlara göre.

4-BMW X6

BMW X6 her zaman olduğu gibi SUV sevenler için ilk sırada gelen tercihlerden biri olmuştur yenilenen iç tasarımıylada yine çok büyük oranda ilgi toplayacağından emin olabiliriz multi medya ekranıda büymüş durumda.

5-BMW M4 Coupe

BMW M4 serisi hız tutkusu olanalar için her zaman ilk sıralarda gelen bir araba olmuştur ve yeni tasarlanan iç tasarımıyla da büyük ilgi topladı bu arabayı manuel ve yarı otomatik şekilde satın alabiliriniz ama manuel tercihde fiyatta bazı değişkenlikler bulunabilir.

Yazar: HadiOkuyalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir