Son Çıkan Audi Arabalarını Sizler İçin İnceledik…

1-Yeni A4 Sedan

Audi A4 gelen yeni özellikler içinde başta gelen bizce multimedya sisteminin büyümesi ve dış kasada yaşan şekilsel değişiklikler ,Audi A4 her zaman olduğu gibi hem spor hemde şık görüntüsüyle büyük beğeni topladı.

Yeni Audi A7 Sportback

Yeni Audi A7 gelen özellikler de göründüğünü gibi dış kasada olan özellikler bunlar farda ve ön pencerede göre biliyoruz ,bir diğer özellikler ise iç tasarımda kadranda değişiklik var ve multimedya sisteminin değiştiğini görüyoruz ve Audi A7 spor görünüşünden hiç bir şey kaybetmediğini görüyoruz ve her kesimden yaşa hitaben tasarımıyla her zaman ilgi odağı olmuştur.

3-A8 L

Audi A8 L söylenecek pek fazla kelime yok her zaman olduğu gibi klas bir görünümü olan Audi 8 L olan yeni özellikler genelde diğer arabalardan biraz daha farklı olur çünkü A8 kulanıcısı biraz farklıdır yani daha patron arabası ve CEO arabası olarak geçer .

4-Yeni R8

Audi R8 için söyleyebileceğimiz kelimeler ise yetersiz kalıyor hız tutkunlarının her zaman ilk sırada tercih ettiğini bir araba olmuştur , Audi R8 gelen yeni özellikler ise far yaşanan değişim ve iç tasarım değişen ve kadran ve multimedya sistemi koltuklarda daha sportif bir hal aldığını görüyoruz.

5-Audi Q8

Son olarak da SUV dünyasının son gözdesi olan Audi Q8’den bahsetmek istiyoruz Audi Q8 tamam alışılmışın üstünde bir SUV olduğunu söyleyebiliriz dış tasarıma bakdığımızda biraz daha diğer modellerden ayrıldığı söyleyebiliriz ayrıca iç tasarımda bir SUV için oldukça lüks ve yeni multimedya sistemleri kullanılmış.

Yazar: HadiOkuyalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir