Rekorlar kıran The last of us 2 hakkında çıkan son bilgiler.

Sonlar ilerledikçe, sonumuz oldukça kesin oldu. Ama ortaya çıktığı gibi, bu son geliştiricimiz Naughty Dog, The Last of Us 2 – ya da the last of Us Part II şeklinde bir netice çıkarmaktan vazgeçmedi.

İlk oyun, mükemmel, duygusal hikaye anlatımı ve ilgi çekici, gerçekçi karakterlere sahip bir başyapıt olarak oyuncular ve eleştirmenler tarafından büyük bir beğeni topladı, bir takip bırakma kararının özellikle şok edici olmadığını itiraf etmeliyiz. Muhtemelen eğer bir değilse daha fazla şaşırmış olurduk. Ve yine de, sonumuz 2 ilk ilan edildiğinde, kalplerimizin bir ritmi atlamadığını söylersek yalan söylerdik.

Sonumuz video oyunu anlatıları için çubuğu nasıl yükseltti
The Last of Us 2 İlk olarak naughty Dog tarafından PlayStation Experience’da 2016’da bir teaser Fragmanı ile birlikte duyuruldu ve oyunun etrafındaki son önemli haber düşüşü E3 2018’de geldi. Şimdi 2019’a iyi girdiğimizde, şimdi herhangi bir gün resmi bir çıkış tarihi duymayı umuyoruz.

Ve gerçekten herhangi bir gün olabilir – Sony, E3 2019’ten çıkmaya karar verdikten sonra, oyunun etrafındaki haberlerin ne zaman düşebileceğini tahmin etmek giderek zorlaşıyor. Ne olursa olsun, bu yıl devam ettikçe, yeni macerasında Ellie’ye katılmadan önce 2019’un sonuna kadar veya belki de 2020’ye kadar beklemek zorunda kalacağımız giderek daha muhtemel görünüyor.

[Güncelleme: Troy Baker, Manchester Comic Con’daki Son Bölüm 2’den bahsediyor. ne söyleyeceğini öğrenmek için okumaya devam et.]

Kovalamaca kes
O nedir? Eleştirmenlerce beğenilen kıyamet sonrası oyunun devamı sonumuz
Ne zaman çalabilirim? Şu andan itibaren bir süre olacak, geç 2019 veya erken 2020
Ne oynayabilirim? PlayStation 4

bu oyunu hepimiz heyecanla bekliyoruz ve tahminimizce oyun çıktığı ilk gün yok satacak gibi görünüyor dünyada PS 4 yanı sıra PS5 içinde bu oyunun çıkacağı ve bazı görsel farklılıkların yanında bir kaç farkı animasyonda olabilir PS5 için .

Yazar: HadiOkuyalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir