OYUN SEVENLERİN MERAKLA BEKLEDİĞİ FİFA 2020 ‘DE NASIL YENİLİKLER OLACAK ?

FİFA 20 ‘de bazı yeni yenikler olacak mesela her zaman Fifa’nın üzerinde durduğu yeni yenikler olurdu örneğin kadınlar futbolu veya ultimate team üzerinde dururdu. FİFA ama bu sene uzun zamandır kullanıcılar tarafından merakla beklenen ve istenilen (street football mode) yani sokak futbolu modu gelecek.

Peki sokak futbolu modunda ne gibi yenilikler bizi bekliyor biraz da bunları açıklayalım. Öncelikle 4 -4 maçlar veya 5-5 maçlar yapabileceğiz ayrıca oyunda online olarak bu maçları oynayabileceğiz.

FİFA 2020 yeni gelen sokak futbolu modunda kendi oyuncumuzu yaratıp onu istediğimiz gibi yönetebileceğiz, oyuncumuzun giydiği kıyafetleri istediğimiz gibi seçerken oyuncumuzun koluna dövme yapabileceğiz. Böylelikle bir önceki kariyer modunda olduğu gibi kendi oyuncumuzu yaratacağız. Bu özellik sayesinde oyun sizlere daha iyi meydan okumalar sağlacayacaktır.

EA Play canlı yayınında Fifa 20’nin bir sokak futbolu modu adı volta olarak tanıtıldı. Bu modda büyük stadyumlar yerine futbol severler diğer oyuncularla birlikte kafesli sokak futbol sahalarında maç yapabilecekler. Oyun severler yukarıda belirttiğimiz gibi story ve online modda arkadaşlarıyla oynayabilecekler.

Oyunun ne zaman çıkacağına gelirsek EA Sports’un açıklamalarına göre Fifa 20, 27 Eylül tarihinde piyasaya sunulacak. Yani oyunu oynamak için birkaç ay daha beklememiz gerekmektedir. Oyunun ilk olarak PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında yayınlanacağı açıklanırken, fiyatının ne olacağına dair bir bilgi ise henüz paylaşılmadı. Bizim fiyat beklentilerimize gelince ise geçen sene olduğu gibi bu senede 3 ayrı kategoride çıkacağını bekliyoruz standart paket şampiyonlar ligi paki ve ultimate paket olarak bekliyoruz güncel dolar kurunun durumuna göre değişkenlik gösterecektir.

Yazar: HadiOkuyalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir