New york’da gezilecek yerler gelin birlikte inceleyelim…

New York tatil paketleri, tatil tatilinizi planlamayı ve en iyi New York tatil etkinliklerinin tadını çıkarmayı kolaylaştırır. New York City kişisel tatil Planlamacılarımıza bir telefon görüşmesi veya çevrimiçi NYC TripQuote tatil Planlayıcımıza bir ziyaret, Bu NYC tatil etkinlikleri için en güncel fiyatlandırmayı ve kullanılabilirliği elde etmek için ihtiyacınız olan her şeydir-şehirdeki en iyi otellerde özel indirimli fiyatlar da!

Temmuz: ülkemizin 4 Temmuz’da bağımsızlığı onuruna tam bir kutlama günü – Broadway’in üzerinde özel bir New York yolunda yapılan tipik bir aile pikniğine sahip! Ayrıca New York Harbor muhteşem bir seyir muhteşem Macy Havai fişek gösterisi göreceksiniz!

Kasım: geçit töreni izlemek için birkaç seçkin Şükran Günü etkinliğimiz var-dünyaca ünlü geçit törenini nasıl görmek istediğinizi en iyi süitlerden birini seçin!

1-Times meydanı

Her zaman ünlü top düştüğünde Times Meydanı’nda olmak istedim varsa-ama kalabalık sokakta saatlerce durmak istemiyordu – hepsini Nycvp en büyük bash ile 2021 yılında halka planı-yılbaşı Times Square ball drop Gala kalabalıklar yukarıda! Sadece Times Square Ball manzaralı yirmi üç katlı olacaksınız-aynı zamanda top düştükten sonra Central Park’ta havai fişek gösterisi. Oh, ve açık bar, ordövr, büfe istasyonları, tatlılar ve DJ dans müziği unutmayın. En iyi kısmı? Aşağıda sokakta ayakta olanların aksine kapalı olacak-hava durumu hakkında ve Tuvalet tam erişim ile endişeli değil. Bu olay gerçekten bir kova liste öğesi!

2-Rockefeller center

Ünlü Rockefeller Center Noel ağacı yanar gibi özel bir kokteyl partisinde Rockefeller Center içinde özel bir konuk ol! Bugünün en popüler sanatçıların müzikal performansları da dahil olmak üzere – televizyonda yıllık Rockefeller Merkezi ağaç aydınlatma çevreleyen tarihi gala kutlamaları bir parçası olun.**

Ağaç aydınlatması, 80 yılı aşkın bir süredir New York’un en ünlü etkinliklerinden biri ve NYC tatil sezonunun dünya çapında bir sembolü olmuştur. Tatillerini sevgili bir gelenekle başlatmak için mükemmel bir yer – bu” kova listesi ” olayını kaçırmayın, çünkü ruhlarınızı aydınlatın!

3-Tatil ışıkları


Herkes New York’ta tüm yeni konumlar, ağaçlar ve ışıklar görmek istiyor, ama dört mil kare kapsayan ya da böylece onlar bir gece kapsayacak ve yürüyerek bir süre alabilir, kalabalıklar ve hava söz değil.

Bu rehberli ve rivayet tur, zengin tarih, gelenek ve en iyi New York tatil görüntüler bazı pageantry yanı sıra üç Kral günü Şükran şehri doldurur çok kültürlü Festival lezzet ve atmosfer hakkında hikayeler duyarsınız.
Tur, iklim kontrollü lüks bir motor koçunda, tatil için güzel bir şekilde dekore edilmiş muhteşem bir mimari dönüm noktası olan Grand Central Terminal’in harikasını ve sırlarını keşfetmek için harcanan zaman da dahil olmak üzere, dışarı çıkmak ve ekranları yakından görmek için sık sık durur.

Yazar: HadiOkuyalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir