Gündem

MasterChef Türkiye ekibine 'hoşça kal' deyip gitti! Ayrılmayı ummuyordu ama beklediği gibi olmadı


Aşçılık alanında eğitim alan ve genç yaşına rağmen bir hayli başarılı işler çıkaran , MasterChef Türkiye'den elendiğini öğrenir öğrenmez gözyaşla

MasterChef Türkiye ekibine 'hoşça kal' deyip gitti! Ayrılmayı ummuyordu ama beklediği gibi olmadı
26 Oktober

''Gitmek istemiyorum!'' diyerek gözyaşlarına hakim olamayan Rabia Nur Çamurlu'nun mesleğini çok sevdiğini ve yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğini dile getirmesi MasterChef Türkiye programında yankı uyandırdı.

''Gitmeyeceğim şef. Gitmek için gelmedim buraya. Elimden gelenin fazlasını yapacağım.''

sözleriyle sonuna kadar mücadelesini gösteren Rabia MasterChef Türkiye'deki yolculuğunu artık noktalandı.

MasterChef Türkiye'den elenen yarışmacı Rabia Nur Çamurlu için samimi itiraflarda bulunan Mehmet Yalçınkaya, Biz seni çok sevdik. Sana kırıcı hiçbir şey söylemek istemiyoruz. Çünkü o kadar güzel bir kalbin var ki, o kadar pozitifsin ki...

Özellikle elemelerde, buraya geldiğin günden beri gerek arkadaşlarınla gerekse bize davranışların hakikaten takdire şayandı. Bu işi sevdiğin çok belli ve bu iş içinde de verdiğin mücadeleyi gözlerimizle gördük. Bir gün hiç unutmuyorum. Çok hastaydın, yemeğini bitirip yere çökmüştün.

Kalkmıştın, yemeğini yapmıştın. Biz sana bırak dedik, bırakmadın. O bile senin bu işi ne kadar çok istediğini gösteriyor.'' şeklinde ifadelere yer verdi.

Ayrılmadan önce şeflere olan sevgisinin özellikle altını çizen Rabia, MasterChef Türkiye'ye veda etmeden önce çok çalışacağının sözünü verdi.

Kendi hataları yüzünden elendiğinin farkında olan ve MasterChef Türkiye'de yapacak çok şeyinin olmasından ötürü üzgün olduğunu belirten Rabia, ''Pişmem gerekiyor, pişeceğim! Ve o zaman şeflerin karşısına çıktığımda helal olsun Rabia, bekliyorduk bunu demelerini istiyorum.'' diyerek yarışmadan gitti.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.