Los Angeles’da nereye gidilir.

Los Angeles, Amerika Birleşik Devletleri’nin ikinci büyük şehri ve Kaliforniya’nın en büyük şehridir. LA, film yıldızları, özenti aktörler, müzisyenler, sörfçüler ve çok sayıda trafik ile dolu genişleyen bir metropol. Santa Monica ve Venedik dahil metro alanlarından bazıları onlar plaja yakın ve daha ucuz konaklama gibi gezginler arasında daha popüler olma eğilimindedir. Los Angeles biraz alışmak ister. Çoğu insan için bir aşk / nefret şehri. Etrafta dolaşmayı zorlaştıran yaygın bir toplu taşıma aracı olmadığı için bir arabaya ihtiyacınız olacak. Yoğun trafik genellikle insanların en çok nefret ettiği en önemli şeydir, bu yüzden bunu geçebilirseniz, LA’YI böyle özel bir şehir yapan şeyi görebilirsiniz.

1- Party on Sunset Boulevard

Belki de dünyanın en ünlü caddelerinden biri, yıldızların lüks mahalleleri ve Hollywood stüdyoları arasında bir rota olarak başladı. Bu yolda “Sunset Strip ” geçen, okyanus şehir çalışır.

2- Explore Old Town Pasadena

Pasadena’nın tarihi şehir merkezinde mağazalar ve restoranlar yer almaktadır. Aynı zamanda orada hepiniz parti Hayvanlar için çok popüler bir nightspot olduğunu.

3-Shop at the Farmers Market & The Grove

Burada taze ekmek, meyve, sebzeler ve lezzetli bir yemek sahası bulunan harika bir çiftçi pazarı var. Yakınlarda tüm önemli markaların yanı sıra bir sinema salonu bulunan bir açık hava alışveriş alanı bulunmaktadır. Öğleden sonra geçirmek için çok güzel bir yol.

4-Take a walk on the beach

Los Angeles plajları yürüyüşe gitmek için harika bir yerdir, insanlar izlemek, ya da sadece güneşte lounge. Venice Beach ve Santa Monica en ünlü plajlarından ikisidir.

5- Visit the Huntington Library

Kitaplar muhtemelen LA söz konusu olduğunda düşündüğünüz ilk şey değildir, ancak şehir, Çin ve Japon bahçesini içeren hoş gerekçelerle güzel tasarlanmış bir kütüphaneye sahiptir. Bunun üzerine, kütüphanenin kendisi, Canterbury Masallarının bir kopyası ve bir Gutenberg İncili gibi çok değerli mülklere sahiptir.

6-Explore the California Science Center

Bu ekosistem, Uzay ve havacılık “yaşam dünyası” arasında değişen konularda eğitim sergiler çeşitli, çocuk dostu bir yerdir. Yeni vurgu Amerikan uzay mekiği, Endeavor.

7- Go for a hike

Eğer glitz ve La glamour ile ilişkilendirmek olmayabilir başka etkinlik yürüyüş olduğunu. Ünlü ve güzel bazı egzersiz almak için harika bir yer Runyon Canyon Park. Plaj alanına gitmeden önce günlük yokuş yukarı egzersiz dozunu alın.

Yazar: HadiOkuyalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir