iPhone 11 pro ve iPhone 11 pro max’i birlikte inceleyelim…

Ve sonra profesyonel vardı.
Karmaşıklık olmadan tonlarca yetenek katan dönüştürücü bir üçlü kamera sistemi. Pil ömrü görülmemiş bir sıçrama. Ve makine öğrenimini ikiye katlayan ve bir akıllı telefonun yapabileceği sınırları zorlayan akıllara durgunluk veren bir çip. Pro olarak adlandırılacak kadar güçlü olan ilk iPhone’a hoş geldiniz.

Pro kamera sistemi
Kendimizi üç katına çıkardık.

İPhone efsanevi sadeliği ile üstün teknoloji birleştirmek için ilk üçlü kamera sistemi tanışın. Dört kat daha fazla sahne yakalayın. Büyük ölçüde daha düşük ışıkta güzel görüntüler elde edin. Fotoğraflar için seviyorsun aynı araçlar ile bir telefon çekimi en kaliteli video Düzenle. Hiç böyle bir şeyle ateş etmedin.

iPhone 11 Pro, daha ayrıntılı ve daha yumuşak hareketlerle hayata güzel bir şekilde sadık olan videoları yakalamanızı sağlar. Epik işlem gücü, 4 FPS’DE genişletilmiş dinamik aralık ve sinematik video sabitleme ile 60k video çekebileceği anlamına gelir. Dört kat daha fazla sahne ve oynamak için güçlü yeni düzenleme araçları ile daha yaratıcı kontrol elde edersiniz.

Akıllı HDR
Ve fotoğraflarının daha iyi olamayacağını düşündün.

Yeni nesil Akıllı HDR, görüntüdeki vurgulamayı ve gölge detaylarını inceltmek için gelişmiş algoritmalar kullanır. Ve şimdi çekiminizdeki yüzleri tanımak ve akıllıca onları yeniden aydınlatmak için makine öğreniminden yararlanır. Bu, iPhone 11 Pro’nun hem konu hem de arka planda ayrıntıları otomatik olarak ince ayar yapabileceği anlamına gelir. Bazı DSLR kameralar bile bunu yapamaz.

Yazar: HadiOkuyalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir