Gelecek hafta, Guardians gelecek sezon gelecek şeyler için bir temel olacak bir işaret inşa yardımcı olacaktır.’

Dün, Dataminers’ın Destiny 2’in bir sonraki sezonu hakkında bilgi aldığını bildirdik, sözde season of the Worthy olarak adlandırıldı, ki bu—dataminers doğruysa-9 Mart’ta başlayacak ve Osiris PvP modunun denemelerinin geri dönüşünü görecek. Süreç, restorasyon çabasını desteklemek için çalışan oyuncuların “layık” adlı bir etkinlikle başlayacak ve deniz Fenerini yeni bir Age of Guardians’a açmak için Alevlendirecek bir Empyrean Vakfı etkinliğinin başlatılmasıyla başlayacaktı.”

Tahmin et gelecek hafta neler oluyor? Bugünün bu haftasında bungie update’de geçirildiği gibi, ” Empyrean Vakfı yeniden inşa etme çabası başlıyor.”

Bungie,” Saint-14, tüm Koruyuculardan gelecek sezon gelecek şeyler için bir temel olacak bir işaret inşa etmeye katkıda bulunmalarını isteyecektir ” dedi. “Kule Dikilitaş bu olayın odak noktası olacak, bu yüzden yararlanmak için bazı ağır faydaları olacak gibi kilidi ve gitmeye hazır olduğundan emin olun.”

Oyuncular polarize Fractaline katkıda bulunmalıdır, Şafak sezonunda tanıtılan mevsimsel para, kule Dikilitaş kullanarak, yedi aşamadan ilerleyen, Fractaline her gerektiren büyük miktarda. Kule Dikilitaşları, her hafta Rezonans gücüne eşdeğer polarize Fraktalin üretecek, ne olursa olsun, ve 5000’den fazla Fraktaline tekme atan oyuncular (kendi Tim Clark’ımız zaten 9K hazır, çünkü tabii ki yapıyor) bu sezonun bitiminden önce bir zafer ve amblem kazanacak.

Her aşama tamamlandığında tüm oyuncular da bir gölgelendirici alacak ve herkes katılabilir—oynamak için sezon geçişine sahip olmanıza gerek yoktur.

Güncellemede Osiris’in denemelerinden doğrudan söz edilmiyor, ancak dataminers tarafından bulunanların tam bir eşleşmesi etkili bir şekilde ve “bir işaret inşa etme” referansı da oldukça paradır-Deniz Feneri, Mercury Destiny 1’de yalnızca denemeler kazananlar tarafından erişilebilen özel bir yerdi. Saint-14’ün geri dönüşünde geçen yılın sonlarında bırakılan denemelerle ilgili bazı ağır ipuçlarıyla birleştiğinde, bunun içine küçük bir iş koyduktan sonra gerçekleşeceği çok iyi bir bahis gibi görünüyor, yani.

Yazar: HadiOkuyalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir