Geçmişten günümüze Mclaren…

McLaren, geçmişten günümüze her zaman , cesareti ve yaratıcılığı üzerine kurulmuştur. Direksiyonun arkasındaki korkusuz sürücülerden. Perde arkasındaki ustaca mühendislere, tasarımcılara ve teknisyenlere. Bugün yarattığımız yol arabaları aynı zihniyetle şekilleniyor… mükemmellik amansız peşinde. İstekli Olası sınırlarını zorlamaya. Ve sürüş için kalıcı tutku. Yolda yüzlerce nefes kesen zaferin yolunu açan bir yaklaşım. Ve şimdi bizi yolda geleceğe doğru itiyor. Başka bir endüstriye-önce. Bir sonraki heyecan verici tasarım.

Saf kararlılık. İnsanlar kurucumuz Bruce McLaren hakkında en çok hatırladıkları şey budur. 15 yaşındaki bir öğrenci olarak bile onun içinde yaşıyordu-eski bir Austin 7’yi bir kutu bitten yeniden inşa etmek ve ilk yarışında yarışmak için onu kullanıyordu. Araba tutkusu, yarış için ateşlenmişti. Yerli Auckland’ında ve çevresinde kulüp yarışları boyunca ilerlerken, Bruce’un becerisi onu motorsport-Formula 1zirvesine götürdü. İlk grand prix’sini sadece 22’de kazandı. O zamanlar en genç kazanan. Ama yalnız araba kullanmak yeterli değildi. Bruce mühendis zihnine sahipti. 1963’te kendi arabalarını inşa etmek için bir yarış takımı kurdu. Daha sonra, bu yol araba bölümümüze yol açtı. Bu sıcak, son derece yetenekli adamın ruhu hala bugün inşa ettiğimiz her arabaya ilham veriyor.

“I feel that life is measured in achievement, not in years alone.” (“Hayatın sadece yıllar içinde değil, başarı ile ölçüldüğünü hissediyorum.”)

Mclaren’in F1 vermiş olduğu desteğinide görmezden gelmeyelim yıllardır bu sektöründe öncü firmalarından olan Mclaren her zaman geçmişten günümüze olan tasarımları her zaman bu markaya bağlı olan müşterilerini memnun etmiştir.

Yazar: HadiOkuyalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir