Ev Egzersizleri İçin 15 Adet Fitness Aleti.

Küçük bir alanda ev jimnastiği yapacaksanız, bu öğelerin listenizde olduğundan emin olun.

1 Ağırlıklı kol bantları

ev jimnastik-vites ağırlıklı kol-bantlar

Küçük bir ağırlık uzun bir yol kat eder ve Tone-y-Bantları ispatlıdır. Saatte 0,5-1 pound ağırlığındaki bu renkli bileklik, günlük egzersizlere bir dokunuş katıyor.

2 TRX bantları

ev jimnastik-vites trx

Duvara veya sağlam bir kapıya bağlandığında, TRX Home2 Sistemi  , duruşunuzu ve hizalamanızı mükemmelleştirirken kas oluşturmanıza yardımcı olan tam vücut eğitim sistemi haline gelir. Vücut açınızı değiştirerek zorluk derecesini değiştirebilirsiniz.

3 Ağırlıklı atlama ipi

ev jimnastik ağırlıklı atlama-ip

Bir çalışmada, sadece 10 dakikalık bir atlama ipinin 30 dakikalık bir koşuya eşdeğer olabileceğini biliyor muydunuz? Kesinlikle. Dahası, P90X Ayarlanabilir Ağırlıklı İp Atlama İpi , kulplarda saklanan çıkarılabilir 1 kiloluk ağırlıklar ile birlikte gelir.

4 Direnç bantları

home-gym-gear-resistance-bands

Daha iyi bir sonuç ister misiniz? Bantlardan birini Mark Bell’in Sling Shot Hip Circle Spor Paketi’ne , bu tembel glüteleri uyandırmaya yardımcı olmak için dörtlüklerin, bileklerin veya dizlerin etrafındaki çömelme, köprüler veya bantlı yürüyüşler etrafına yerleştirin.

5 Sağlık topu

rep-soft-medicine-ball

Basit bir fitness aleti olan 10 kiloluk Spri Xerball Medicine Ball  , gücünüzü ve kondisyonunuzu arttırmak için kaldırılabilir, atılabilir veya çarpılabilir .

6 Dambıl

home-gym-gear-dumbbells

Bir kadranı hızlı bir şekilde çevirerek, Bowflex SelectTech 552 Dumbbells üzerinde mükemmel mesafeyi ( 5 – 52,5 arasında) seçebilirsiniz .

7 girya

home-gym-kettlebell

Tek bacaklı deadliftlerden salıncaklara kadar, bir kettlebell sınırlı alanda sayısız kuvvet hareketine izin verir. Hayatımız: 5 ila 20 pound dönüşen Kadınlar için Empower Kettlebell Ağırlık Seti .

8 Denge topu

home-gym-balance-ball

Gaiam Toplam Vücut Dengesi Topu olanlar çekirdek kasları çalışmaya zorluyor ederken duruşunuzu meydan okuyor. Ayrıca, germe için harika bir araçtır.

9 Egzersiz zar

home-gym-exercise-dice

Spri Egzersiz Dice , egzersizler (düşünen push-up’lar, akciğerler ve daha fazlası) ve ayrıca rep ve zaman payları ile, heyecan verici ve taze hissetmenizi sağlar

10 kaydırıcılar

ev jimnastik-kaydırıcılar

Spri Sliders , yüzeyler arasında kaydıkça daha fazla stabilite mücadelesi yaratarak akciğerler, dağcılar ve pikler gibi klasik vücut ağırlığı egzersizlerini geliştirir.

11 Egzersiz tezgahı

ev jimnastik-tezgah

Otuz yıl sonra ve Step High Step Aerobik Platformu hala yüce hüküm sürer. İşte nedeni: Kardiyo ve patlayıcı egzersizlerde, hamleleri ilerletmek veya daha kolay hale getirmek için veya güvenilir bir tezgah olarak kullanabilirsiniz.

12 Yoga matı

home-gym-yoga-mat

İster yoga dizisinde ilerliyor olun, isterse zorlu bir antrenmandan sonra esnetin , Sugarmat Dreamcatcher gibi yastıklı bir paspas şarttır .

13 Bir blok kullan

home-gym-foam-block

Blok Manduka Geri Dönüşümlü Köpük Yoga  size yardımcı olarak belli yoga pozlar mükemmelleştirmek sağlayan uygun hizada vücudunuzun tutmak, ancak çift de mini bir tonlama aracı olarak kullanmaktadır. Daha fazla ab aktivasyonu için Down Dog’tan Up Dog’a borçluyken uylukların arasına yerleştirin.

14 Yoga kayışı

home-gym-yoga-strap

7 ayaklı Gaiam Restore Multi-Grip Stretch Strap boyunca birden fazla el ve ayak tabanı  , esneklik seviyeniz ne olursa olsun, egzersiz sonrası iyi bir esneme elde etmenizi sağlar.

15 Koşu bandı

ev jimnastik-koşu bandı

Kardiyo olayını mı? Weslo Cadence G 5.9i Katlama Koşu iyi bahistir: Bu uygun bir fiyat noktasında yer yüzük ve bir ev spor salonu için mükemmel hale yukarı katlanabilir. Aynı zamanda iyi? İzleme ve eğitici antrenmanlarına sahip olan iFit Ready teknolojisi.

Yazar: HadiOkuyalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir