Magazin

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yıldızından acı haber! Son nefesini verdi...


Birbirinden iddialı isimlerin kadroda yer aldığı, televizyon ekranlarının uzun soluklu dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yıldız isminden acı hab

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yıldızından acı haber! Son nefesini verdi...
11 Ağustos

ATV ekranlarında seneler boyunca varlığını devam ettiren ve reyting başarısını istikrarlı bir şekilde sürdüren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın usta isminden üzücü haber geldi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Hayriye Ana karakteriyle bambaşka bir renk katan ve izleyenlerin hayranlıkla takip ettiği isimlerin başını çeken Sabina Toziya hayata gözlerini yumdu.

Bilindiği üzere yıldız oyuncu Sabina Toziya, geçtiğimiz aylarda beyin bölgesinde tümör saptanmasının akabinde rol aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan ayrılmak mecburiyetinde kalmış ve ameliyat masasına yatmıştı.

Sabina Toziya'nın vefatı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz setinde beraber çalıştığı ekip arkadaşlarını da büyük bir yıkıma uğrattı.

Günler önce amcasını toprağa veren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın olmazsa olmazı Oktay Kaynarca, Sabina Toziya'nın hayatını kaybetmesiyle 2.defa ölüm acısı yaşadı. 

Instagram üzerinden gönderi yayınlayan usta isim Oktay Kaynarca, "Sınanıyor muyum bilmiyorum ama bir bildiği var sanırım Yaradanın. Tarif etmem imkansız, sadece kocaman bir boşluk kocaman bir hiçlik. Uğurlar olsun canımın içi, nurlar içinde uyu" şeklide ifadelere yer verdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.