Can Sıkıntısını Yenmek İçin 6 Kendin Yap Oyunları.

1. Vintage Seyahat Oyunları

görüntü

Hayatı Güzelleştir

Önümüzde uzun bir yolculuk ve bazı huysuz çocuklar var mı? Bir DIY ahşap kutu da dahil olmak üzere, seyahat oyunları Make Make Lovely koleksiyonuna göz atın . Dahil bir harita bulmaca ve dama ve yaratıcı eğlence için manyetik tahta ve kayrak vardır.

2. Tahmin Et Kim – Aile ve Arkadaşlar Sürümü

görüntü

Neredeyse Mükemmel yapar

Kim iyi bir Guess Who oyununu sevmez? Hisse senedi yüzleri aileniz ve arkadaşlarınızla değiştirildiğinde, tahmin etmek çok daha eğlenceli. Neredeyse Mükemmel Yapar klasik oyunun bu minimalist, kişiselleştirilmiş kendin yap versiyonunu nasıl yapacağınızı gösterir .

3. Küçük Kalay Bilardo

görüntü

Unleashed El Sanatları

Herkes hızlıca bir havuz oynamak için bara kadar gitmek istemiyor, neden kendi mini seyahat teneke oyununuzu yaratmıyorsunuz?

4. Ahşap Tic Tac Toe

görüntü

Spalvotas Dryzuotas

Elbette, bir kaleminiz ve kağıdınızın olduğu her yerde tic-tac-toe oynayabilirsiniz, ancak Spalvotas Dryzuotas (Litvanca’da) olan bu ağaç dilimi oyun parçaları, istediğiniz zaman hızlı bir oyun oynamak için sehpa üstünde tutmak için sevimli aksesuarlardır. Tüm istediğin? Bir odun brülörü ve bir miktar odun – genellikle el sanatları dükkanlarında yuvarlak dilimler bulabilirsiniz.

5. Kerplunk

görüntü

Mericherry

El yapımı Kerplunk oyununuz için ihtiyacınız olan tek şey bir IKEA gümüş kap, bazı payet ve ponponlardır. Çok kolay ve dakikalar içinde oynayabilirsin. 

6. Upcycled Dama

görüntü

El Sanatları düşünün

Think Crafts’in mavi ve bronz dama oyununun eski düğmelerini spreyle boyadığını düşünün , ancak elinizdeki her şeyi, sprey boya, ağır sunta veya kanvas ve köpük kullanılarak yapılmış bu enfes upcean dama tahtası oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Yazar: HadiOkuyalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir