Magazin

Bülent Ersoy'un Serveti Dudak Uçuklattı!


Türkiye'nin divası olarak ünlenen Bülent Ersoy sık sık mal varlığı ve yeni yapmış olduğu yatırımlar ile

Bülent Ersoy'un Serveti Dudak Uçuklattı!
24 Eylül

Türkiye'nin divası olarak ünlenen Bülent Ersoy sık sık mal varlığı ve yeni yapmış olduğu yatırımlar ile adından söz ettirmeye devam ederken serveti ile ağızları açık bırakıyor.

Bülent Ersoy serveti ve mal varlığı ile magazin gündemine konu olmaya devam ederken diva tüm servetini devlete bağışlayacağını duyurdu.

İşte Bülent Ersoy'un mal varlığı ve serveti...

Türkiye'nin en çok kazanan sanatçıları arasında yer alan Bülent Ersoy sahibi olduğu serveti ve yapmış olduğu lüks harcamaları ile de sık sık magazin basınına konu olmaya devam ediyor. 

Evli olmayan ve çocuğu olmayan Bülent Ersoy'un mal varlığının akibeti merak konusu olurken Diva yapmış olduğu açıklama ile vefat ettikten sonra tüm mal varlığını ve mirasını devlete bağışlayacağını duyurdu. 

BÜLENT ERSOY'UN SERVETİ AĞIZLARI AÇIK BIRAKTI! BÜLENT ERSOY MAL VARLIĞI NE KADAR, MİRASI KİME KALACAK?

Sık sık satın aldığı milyonluk kürkleri ve pırlanta takıları ile gündeme gelen Bülent Ersoy katıldığı özel bir televizyonun canlı yayınında mirası hakkında merak edilen soruları yanıtladı. Sık sık satın aldığı kıyafetlere vermiş olduğu yüksek paralar nedeni ile eleştirlien Bülent Ersoy kıyafetlerine verdiği paraya değil kendisine yakışıp yakışmadığına baktığını belirterek fiyat konuşmanın kendisine yakışmayacağını söyledi. 

Bülent Ersoy zamanı gelince basın mensuplarına duyurarak paylaşacağı zel bir gece düzenleyeceğini belirterek bu gecede çok değerli bir kürkünü satışa çıkaracağını ve bu satıştan gelen parayı eğitim için bağışlayacağını dile getirerek "Tüm mal varlığımı devlete bağışlayacağım" diyerek merak edilen mirasının akibetini de duyurmuş oldu. 

Özellikle de yüksek fiyatı olan inşaat vinçleri ve dozerlere yapmış olduğu yatırımlar ile sık sık konuşulan Bülent Ersoy son olarak Bodrum'dan tam 40 milyon lira ödeyerek satın aldığı 2 villa ile konuşulmuştu. Ünlü sanatçı pandemi döneminde oturmak için aldığı villaların dekorasyonu için de kesenin ağzını açmış ve büyük harcamalar yapmıştı. 

Bülent Ersoy'un mal varlığı arasında vinç ve dozerlerin yanı sıra lüks tatil beldelerinde yer alan yüksek fiyatlı 4 süper lüks villa, İstanbul'un lüks konut projeleri içerisinde yer alan 28 daire, Fethiye ilçesinde yer alan benzin istasyonu, yüksek fiyatlı arsa yatırımları, lüks kürkler ve pırlanta takı setleri, 30 metrelik süper lüks yat.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.