Magazin

Bir Zamanlar Çukurova'da içleri sızlatan veda! Üç buçuk senenin ardından ayrılık kapısını çaldı


Anlamlı konuşmaları ve örnek davranışlarıyla Bir Zamanlar Çukurova dizisinin hayranlık uyandıran oyuncusu Kerem Alışık

Bir Zamanlar Çukurova'da içleri sızlatan veda! Üç buçuk senenin ardından ayrılık kapısını çaldı
24 Eylül

Anlamlı konuşmaları ve örnek davranışlarıyla Bir Zamanlar Çukurova dizisinin hayranlık uyandıran oyuncusu Kerem Alışık için ayrılık vakti geldi çattı.

Çekimleri Adana ilinde gerçekleştirilen Bir Zamanlar Çukurova'yla beraber uzun soluklu bir dizi tecrübesi yaşayan ve şimdilerde 3,5 senelik macerasının sonuna gelen Kerem Alışık'tan şaşırtan hamle geldi.

TRT1 kanalının yepyeni projesi Seneye Bu Zamanlar için sunuculuk teklifini kabul etmesinin ve Bir Zamanlar Çukurova yapımındaki son çekimlerini de tamamlamasının akabinde sevilen oyuncudan izleyenleri üzecek ayrılık gönderisi geldi.

Bir Zamanlar Çukurova Oyuncusundan Üzücü Paylaşım!

İlk bölümden beridir sergilediği performansla projeye ciddi anlamda katkı sağlayan ve uzun bir süredir oynadığı Fekeli karakteriyle özdeşleşen Kerem Alışık'ın veda sözleri hayranlarının içini sızlattı. Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki hikayesinin sonuna gelen Alışık,

 ''Ah be Çolpan Yıldızı, bu garip Fekeli’den mavisini ve rahmetini esirgemeyen tek şey senin kanat çırptığın gökyüzü oldu, biliyor musun? Fekeli’nin yüreği hep kanat açtı ama kavuşamadıktan sonra kanatlar bir şey bir işe yaramaz ki? Ne yapalım Çolpan Yıldızı… Biz sevmekle yükümlüyüz, her iki dünyada da kavuşmayı ancak Allah bilir…” şeklinde ifadelere yer verdi.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.