Magazin

Alişan ve Buse Varol boşanıyor mu?


Şarkıcı Alişan ve Buse Varol çifti, bir süredir sosyal medya hesaplarında birlikte fotoğraf paylaşmadıkları gerekçesiyle

Alişan ve Buse Varol boşanıyor mu?
29 Oktober

Şarkıcı Alişan ve Buse Varol çifti, bir süredir sosyal medya hesaplarında birlikte fotoğraf paylaşmadıkları gerekçesiyle başlayan "ayrıldılar" iddialarını yalanladı.

Buse Varol, "Merve eşini kaybetmişken ben Alişan ile el ele romantik pozlar koymak istemedim" dedi.

Dün bazı medya organlarında yer alan iddia göre Alişan ve Buse Varol'un boşanacağı öne sürüldü. Bu iddiaların ardından Buse Varol, sessizliğini bozarak bir açıklama yaptı.

İddialarla ilgili magazin programına telefonla bağlanan Alişan'ın eşi Buse Varol "Allah'a çok şükür hiçbir sıkıntımız yok. Birisi Haber yapmış.

Tıklansın diye, ilk Monaco'ya giderken böyle haber çıkmıştı. Alişan ile fotoğraf koymuyorum diye böyle haberler çıktı.Merve benim eltim. Ama kız kardeşim gibi. O eşini kaybetmişken ben Alişan ile el ele romantik pozlar koymak istemedim.

Herkesi aydınlatayım hiç böyle bir şey yok. Güzel bir evliliğim var, iki küçük çocuğum var. Biz çok zor günler yaşıyoruz. Ona destek olup atlatmaya çalışıyoruz. Böyle bir dönemde insanların daha hassas olmasını istiyorum. Asla ayrılık yok. "

Öte yandan Alişan, eşi Buse Varol ile çekilmiş fotoğrafını nazar boncuğu emojisiyle paylaştı. Buse Varol da, fotoğrafı alıntılayarak 'Canım kocam' notunu düştü.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.