Magazin

Acun bombayı patlattı! Yayın tarihi netliğe kavuştu


TRT1 kanalında uzun yıllar önce final yapmış olmasına rağmen etkisini şu anki dönemde bile kaybetmeyen

Acun bombayı patlattı! Yayın tarihi netliğe kavuştu
19 Ağustos

TRT1 kanalında uzun yıllar önce final yapmış olmasına rağmen etkisini şu anki dönemde bile kaybetmeyen Leyla ile Mecnun projesinden hayranlarını sevindiren gelişme duyuruldu.

Acun Ilıcalı'nın hayata geçirdiği Exxen isimli dijital platform aracılığıyla tutkunlarının yeniden evine konuk olmaya hazırlanan Leyla ile Mecnun'un başlayacağı tarih kesinlik kazandı.

Sekiz yıl önceki oyuncu kadrosuyla Exxen'de tıpkı eski zamanlardaki gibi fırtınalar estirecek olan Leyla ile Mecnun 3 Eylül tarihinde yeni bölümüyle ekranda tekrardan varlık göstermeye başlayacak.

Burak Aksak'ın senaristliğinde yer alacağı ve Onur Ünlü'nün ise yönetmenlik koltuğunda oturacağı Leyla ile Mecnun ekibinde; Ali Atay, Deniz Işın, Ahmet Mümtaz Taylan, Osman Sonant, Serkan Keskin, Cengiz Bozkurt, Köksal Engür'ün olacağı açıklandı.

 

Leyla ile Mecnun’un Twitter hesabından üzerinden gerçekleştirilen gönderide, "Efsane dizi Leyla ile Mecnun, tam kadro ve yepyeni bölümleriyle 3 Eylül’de Exxen’de başlıyor.

Mecnun’un hırkasını, İsmail Abinin ceketini, Yavuz’un eldivenlerini, İskender’in beresini, Aksakallı Dede’nin asasını ve Erdal Bakkal’ın bıyıklarını özleyenler Exxen başına" şeklinde ifadelere yer verilecek müjdeli haber verildi.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.