2019’un En İyi Teknoloji Dergisi Örnekleri

Burada gerçek olalım, hepimiz Iron Man takımında Tony Stark gibi uçmayı, elimizden lazer ışınları çekmeyi ve bizim için tüm sorunlarımızı çözen bir çeşit AI ile konuşmayı hayal ettik. Ne yazık ki, bu tür bir teknoloji şu anda gerçekten mümkün değil, ancak teknoloji dünyasındaki en son ve en iyileri okumak kesinlikle çok eğlenceli. Bu nedenle, dünyanın dört bir yanındaki teknoloji dergileri her gün yeni ve trend konular hakkında rapor veriyor. Şimdi bu süreci biraz daha iyi hale getirelim. İşte 2019’un şu anda okuyabileceğiniz en iyi teknoloji dergisi örneklerinden bazıları.

PCMag

PCMAG logosu

Bilgisayarlara giriyorsanız PCMAG şarttır . Olmasanız bile, en iyi teknoloji dergisi örneklerinden biri ve bir süredir var. Önden arkaya, PC dünyasından en son ve en iyisini elde edeceksiniz. 

Onların değerlendirmeleri çok kapsamlı. Aslında, bazıları evde kendi bilgisayar parçalarıma karar vermeme yardımcı oldu. 2019 için bu CPU karşılaştırması gibi. Yeni başlıyorsanız ya da bir diehard PC inşaat makinesinde önemli değil, size bir şeyler bulacaksınız.

WIRED

kablolu dergi kapağı

WIRED , piyasadaki en iyi teknoloji dergilerinden biridir. Sadece en yeni aygıtlarla ilgili hikayeleri okumakla kalmaz, aynı zamanda bu yeni teknolojinin yaşamları nasıl etkilediği ve nasıl bir etki yarattığıyla ilgili daha insani odaklı hikayeleri de okuyabilirsiniz. Bilimle ilgili daha genel makaleler de karışık. 

Belki de en büyük özelliklerinden biri haber üretme hızlarıdır. Duyurulduktan sadece birkaç saat sonra, WIRED’deki yaratıcı yazarların yeni Nintendo Switch Lite hakkında tam bir makalesi vardı . Her yerde harika bir okuma ve çevrimiçi okumaya ek olarak basılı bir kopya da alabilirsiniz.

MIT Teknoloji İncelemesi

MIT teknolojisi inceleme kapağı

Hepimiz MIT’i duyduk; ama kendi teknoloji mag’larını da barındırdıklarını biliyor muydunuz? MIT Teknoloji İncelemesi , oradaki en prestijli teknoloji dergilerinden biridir. Muhtemelen çevrimiçi derginin en havalı kısmı, bulabileceğiniz çok çeşitli konulardır. Hepsi teknolojiye geri dönüyor, ancak uydu tarafından kaydedilen en büyük deniz yosunu çiçeği hakkında başka nerelerde bilgi bulabilirsiniz ? Kesinlikle bir göz atmaya değer ve 2019’un en iyi teknoloji dergisi örnekleri listesindeki yerini çok hak ediyor.

T3

t3 dergi kapağı

T3 dergisi en iyi teknoloji dergilerinden biridir. Bu özel büyünün güzelliği, her şeyi kapsadığıdır. Bu çevrimiçi yayının genel tonu çok samimi ve benzersizdir. Popüler ürünlerin dürüst incelemelerini sağlarken, daha az bilinen ürünlere de dikkat çeker. 

Editörler hem kapsamlı hem de profesyonel, ancak yine de süper samimi ve konuşma tonu koruyorlar. Neden bahsettiğimi görmek için en iyi grafik kartlarındaki bu makaleye göz atın. T3 gerçekten en iyi teknoloji dergisi örneklerinden biridir ve sürekli büyüyen listenize eklemeye değer.

Bilgisayar Dünyası

computerworld dergi kapağı

PCMAG’a çok benzeyen Computerworld , bilgisayar teknolojisine çok fazla odaklanır. Computerworld’ü farklı kılan şey, teknolojinin iş dünyasının büyük bir kısmını son dakika haberleriyle kapsamasıdır. Windows güvenliği ile ilgili bu makalede olduğu gibi . Bunu tüm yararlı eğitimler ve incelemelerle birleştirmek etkileyici bir teknoloji dergisi örneği oluşturur.

Bilim Odaklılık

science focus dergi kapağı

Science Focus Magazine’in sahibi ve işleticisi BBC’den başkası değildir. BBC, göze çarpan insani projeleri ile tanınıyor ve bu çok özel dergiye giren çalışma farklı değil.

Teknolojinin geleceğine adanmış bütün bir bölüm var. Burada, gezegen tasarrufu sağlayan teknoloji hakkında her türlü hikayeyi ve hatta sosyal medyanın sizi yavaşça nasıl yıkadığını ve nasıl savaşacağınızı anlatan makaleler bulabilirsiniz . Bazı insanların yaratma kabiliyetleri gerçekten dikkate değer ve Science Focus Magazine bu parlak insanlara ihtiyaç duydukları platformu verdi. Bu, herkesin okuma listesinin başında olmalıdır.

Popüler Bilim

popüler bilim dergisi kapağı

Adından da anlaşılacağı gibi, Popular Science Magazine bilimle ilgili her şeyi ve her şeyi anlatıyor. Havalı cihazlara ve yeni uzay teknolojisine ek olarak, kendinizi yeni tıbbi teoriler ve ilginç DIY kılavuzları ile kazarken bulacaksınız . Popüler Bilim ayrıca çevre hikayelerine yoğun bir şekilde odaklanmaktadır. Popüler Bilim Dergisi önden arkaya bugün piyasadaki en iyi bilim ve teknoloji dergisi örneklerinden biridir.

Teknik Danışman

teknoloji danışmanı dergi kapağı

Tech Advisor Magazine’in iyi bildiği bir şey varsa , kapsamlı teknoloji incelemeleri. Ancak, incelemelere ek olarak, çeşitli yeni gadget’lar ve yazılımlar hakkında çok sayıda yuvarlak makale bulacaksınız. Yüksek teknoloji ipuçlarından ve püf noktalarından bahsetmiyorum bile. Yine de, kontrol etmelisin.

Amerikalı Bilim Adamı

amerikan bilim adamı dergi kapağı

Her ne kadar Amerikalı bilim adamı genel bir terim olarak bilime odaklanmış olsa da , teknoloji ile ilgili hikayelerdeki payını da bulacaksınız. Bazıları, Mars Rover hakkındaki bu makale gibi , başka hiçbir yerde bulamazsınız. 

Bu çevrimiçi yayın hakkında en havalı şey, her makalenin gerçek bilim adamları tarafından yayınlanmış olmasıdır. Her ay 10 makale yayınlıyorlar ve mühendislik konularından çevre teorilerine ve aralarındaki her şeye kadar uzanıyorlar.

Bu yayın tamamen teknoloji ile ilgili olmasa da, okumak hala çok ilginç ve eğlenceli. Yani, bu listede kesinlikle bir kayda değer.

Kendi teknoloji derginizi nasıl hazırlayabilirsiniz?

Teknoloji dergilerini okumak harika ve her şeydir, ama hiç kendinizinkini yapmayı düşündünüz mü? Yani, bir düşün! Yıllar boyunca tüm harika araçları ve yazılımları test ettiniz, neden yazmadınız ve dünyayla paylaşmıyorsunuz?

Flipsnack bunu yapmanıza izin verir. Tüm bir dergiyi sıfırdan oluşturabilir veya birçok teknoloji dergisi şablonlarımızdan birini kullanabilirsiniz. Şimdi birkaçına bakalım:

teknoloji dergisi şablonu

MULTI MEDİA

teknoloji dergisi şablonu

Her şeyden önce, Flipsnack size sıkı çalışmanızı tanıtmak ve satmak için platform sunar. Size kendi teknoloji dergilerinizi oluşturmak ve bunları her sosyal kanaldan anında tanıtmak için ihtiyaç duyduğunuz araçları sunuyoruz.

KAYNAK: https://blog.flipsnack.com/

Yazar: HadiOkuyalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir